Styrelse och funktionärer

Anna-Karin Ekholm Ordförande, kontakt med grannföreningar
.img@.img Telefon: 08-30 66 77

Revisor
@gmail.com
Telefon: 08-

Pelle Sahl Styrelseledamot, kassör
p@
Telefon:

Ulf Willart, Revisor
u@.se
Telefon:

Carola Bengtsson Styrelseledamot, evenemang
carola.bengtsson@norra-angby.se
Telefon: 08-87 22 59

Elisabet Engdahl-Linder Styrelseledamot, kalender, reporter
elisabet.engdahl.linder@gmail.com
Telefon: 070 746 62 40

Thomas Fagerholm Funktionär, nyhetsbrev, medlemsbrev
thomas.fagerholm@telia.com
Telefon: 070 550 81 30

Rolf A Olsson Adjungerad, tidningens producent och redaktör
rolf@rao.se
Telefon: 070 564 93 93

Hans Erik Jonsson Grannsamverkan och grannstöd
grannsams@telia.com
Telefon: 08-37 02 22

Kulturmiljögruppen NÄT Kulturmiljögruppen
kulturmiljogruppen@norra-angby.se

Lotta Hirschberg Styrelsemedlem, sekreterare
lotta.hirschberg@bredband.net
Telefon: 073 9976339

Bengt Randers Styrelsesuppleant, hemsida
bengt.randers@gmail.com
Telefon: 070 3445385

Grannsamverkan Grannsamverkan
grannsamverkan@norra-angby.se

Tore Broström Funktionär, Tidningsutdelning
tore.brostrom@tele2.se

Stefan Tell Styrelsemedlem, facebook.
stefan@stefantell.se

Alex Odelius Styrelsesuppleant
alex@odelius.se